Aktualności

 Zapisy na rok szkolny
   2018/2019:

Telefonicznie: 3-21.09.2018

Osobiście: 17-19.09.2018
w godzinach:  17:00-18:00

Ustalanie planu zajęć:
22-30.09.2018

Rozpoczęcie zajęć: 1.10.2018


Zajęcia mogą rozpocząć się już we wrześniu, ale stały plan zacznie obowiązywać od października.

 Chcesz uczyć się języka
   włoskiego?

Zadzwoń: 607 653 552

 QUIZ

Sprawdź się w naszym quizie

Odwiedź nas na Facebooku

Oferta kursów

Angielski ogólny - kursy grupowe

Proponuję Państwu naukę języka angielskiego w małych grupach lub indywidualnie. Przy zapisie poproszę Państwa o rozwiązanie testu oraz przeprowadzę z każdym rozmowę, aby ocenić stopień znajomości języka i poznać Państwa oczekiwania oraz cele związane z nauką języka angielskiego.

Zależy mi na tym, aby zajęcia były dopasowane do potrzeb i życzeń ucznia. To Państwo decydują o treści zajęć (np. nauka ogólna, konwersacje, Business English, powtórka gramatyki, pomoc w nauce szkolnej lub jej rozszerzenie, przygotowanie do egzaminów etc.), o ilości godzin nauki w tygodniu i o terminach spotkań. Ja oczywiście pomagam w ustalaniu programu i formy zajęć.

Treść zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży jest zgodna z wymaganiami podstawy programowej obowiązującej w szkołach, ale duży nacisk kładę na ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych, co nie zawsze jest możliwe w licznej klasie szkolnej. Tempo pracy dopasowane jest do możliwości uczniów. Od kilku lat skuteczność tych kursów potwierdzana jest bardzo dobrymi wynikami moich uczniów na egzaminach i w konkursach szkolnych.

Tutaj mogą Państwo znaleźć opis tych poziomów języka angielskiego według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego

Webmaster: WebAnt